9 června 2016

Jak správně čistit brýle?

Jak správně čistit brýle?

Vypracujte si dobré návyky

Nepravidelné, ale i silné a intenzivní čištění brýlí může způsobit opačný účinek než je požadován. Obroučky se musí ošetřovat jemně – jinak můžeme způsobit nevratné poškození. Je lepší čistit brýle častěji a jemněji.

Jak čistit brýle?

Určitě je vhodné zvolit mikrovlákno nebo jiné měkké materiály určené k tomuto účelu. Nepokoušejte se vyčistit svoje brýle kapesníkem nebo vlastní košilí!
Nezapomeňte, že nelze čistit brýle nasucho. Tím byste vetřeli prach přímo do čoček. Vždy používejte vodu a jemný mycí prostředek – mýdlo nebo speciální výrobek určený na čištění čoček.

 

Čištění brýlí mimo dům

Pokud se Vaše brýle zašpinily a nejste doma, a tedy nemůžete použít výše uvedené produkty, můžete vždy navštívit nejbližší obchod s optikou nebo oftalmologa a požádat o vyčištění brýlí. Počet středisek, které mají stroje, např. ultrazvukové přístroje, které dokáží vyčistit Vaše brýle, aniž by se jich někdo dotkl, se neustále zvyšuje!


Chcete si vyzkoušet brýle zdarma?

Víme, že brýle nelze vybírat bez důkladného zkoušení. Také víme, že na běhání po optikách nikdo nemá čas. Udělali jsme tedy krok vpřed a rozhodli jsme se dát našim klientům možnost vyzkoušet si brýle doma – 5 párů na celých 5 dní. Nic za to nechceme. Nemožné? V Muscatu jsou zázraky na denním pořádku 🙂Prohlédněte si také