9 června 2016

Jak správně čistit brýle?

Jak správně čistit brýle?

Vypracujte si dobré návyky

Nepravidelné, ale i silné a intenzivní čištění brýlí může způsobit opačný účinek než je požadován. Obroučky se musí ošetřovat jemně – jinak můžeme způsobit nevratné poškození. Je lepší čistit brýle častěji a jemněji.

Jak čistit brýle?

Určitě je vhodné zvolit mikrovlákno nebo jiné měkké materiály určené k tomuto účelu. Nepokoušejte se vyčistit svoje brýle kapesníkem nebo vlastní košilí!
Nezapomeňte, že nelze čistit brýle nasucho. Tím byste vetřeli prach přímo do čoček. Vždy používejte vodu a jemný mycí prostředek – mýdlo nebo speciální výrobek určený na čištění čoček.

 

Čištění brýlí mimo dům

Pokud se Vaše brýle zašpinily a nejste doma, a tedy nemůžete použít výše uvedené produkty, můžete vždy navštívit nejbližší obchod s optikou nebo oftalmologa a požádat o vyčištění brýlí. Počet středisek, které mají stroje, např. ultrazvukové přístroje, které dokáží vyčistit Vaše brýle, aniž by se jich někdo dotkl, se neustále zvyšuje!


Nová kolekce Roots!

MUSCAT Roots je kolekce třinácti variant obrouček, které symbolizují vztah člověka k jeho okolí. Barvy spojené s živly, prvky a přírodou nás inspirovaly k přehodnocení významu kořenů. Co nás utváří? Kdo vlastně jsme? MUSCAT zná odpověď: jsme mozaika složená z lidí, které potkáváme, z míst, která navštěvujeme, ze zkušeností, které sbíráme. Naše kořeny jsou rozmanitý ekosystém, který se volně rozrůstá a vytváří nepravidelné spletě. Kde jsou ty vaše? Najdete je s námi!Prohlédněte si také