11 června 2016

Jak vybrat pouzdro na brýle?

Jak vybrat pouzdro na brýle?

Máte už perfektní brýle? Skvělé! Nyní dbejte o to, aby Vám sloužily co nejlépe a co nejdéle. Nezapomeňte, že dobré pouzdro může významně prodloužit životnost Vašich brýlí! Zde je několik nejdůležitějších pravidel:

1. Jak budete pouzdro používat?

Bude to jen místo, kam si uložíte brýle doma, nebo ho budete nosit v kabelce? To pomůže zvolit tvrdost pouzdra, které potřebujete. Měkká pouzdra nejsou vhodná, pokud budete muset brýle dát do zavazadla, tašky nebo batohu – nebudou dostatečně chránit Vaše brýle před poškozením. Pokud však nebudou brýle v pouzdře vystavovány nárazu, můžete zvolit měkké (často skládací) pouzdro.

2. Zvolte velikost!

Teoreticky je to jasné, ale když si pouzdro budete kupovat – vezměte si brýle, které v něm budete uchovávat, s sebou. Pokud několik milimetrů chybí nebo příliš mnoho přebývá, tak pouzdro může udělat více škody než užitku.

3. Zkontrolujte používání

Způsob otevírání a zavírání – nic nenaštve víc než zaseknutý zip!

Pouzdro jako módní doplněk

Pouzdro může, a také by mělo, odrážet Váš styl. Pokud si ho berete do práce spolu s elegantním dress codem, zvolte minimalistické provedení v tlumených barvách. Pokud chcete něco originálního, můžete zvolit barevné a vzorované pouzdro. Určitě si vyberete!


Chcete si vyzkoušet brýle zdarma?

Víme, že brýle nelze vybírat bez důkladného zkoušení. Také víme, že na běhání po optikách nikdo nemá čas. Udělali jsme tedy krok vpřed a rozhodli jsme se dát našim klientům možnost vyzkoušet si brýle doma – 5 párů na celých 5 dní. Nic za to nechceme. Nemožné? V Muscatu jsou zázraky na denním pořádku 🙂Prohlédněte si také