14 srpna 2018

MUSCAT LIFESTYLE: Sportovní styl

MUSCAT LIFESTYLE: Sportovní styl

Máte rádi sportovní styl? My strašně moc! Dnes vám poradíme, jak vybrat brýle, které si budou rozumět s vašimi sportovními outfity.

 

Vsaďte na tlumené barvy

Pokud nosíte dominantní obroučky výrazné barvy, je vhodnější je doplnit méně křiklavým outfitem. Skvěle budou vypadat barvy jako béžová, bílá, šedá nebo černá.

 

Barevný outfit

Pokud jsou vaše brýle spíše nenápadné, nebojte se vyhrát si s outfitem. Vsaďte na barvy a vzory a nezapomeňte, že především venku barevný sportovní outfit plní i funkci bezpečnostní.

 

Zaujměte neutrální pozici

Naší divokou kartou jsou klasické outfity, které vypadají skvěle v každém ročním období a nikdy nevyjdou z módy. Lehká bundička na rozcvičku, legíny s vysokým pasem zvýrazňujícím pas a krátký top, díky kterému může pokožka při sportu dýchat.

 

Takhle vyfešákovaná můžete jít do posilovny nebo si zasportovat pod širým nebem. Outfit dolaďte našim bestsellerem, brýlemi Belova Rose Water.

 

P.S. Nezapomeňte sepnout vlasy! Co třeba takhle stylové boxerské copánky, které jsou hitem léta 2018?

 

 


Nová kolekce Roots!

MUSCAT Roots je kolekce třinácti variant obrouček, které symbolizují vztah člověka k jeho okolí. Barvy spojené s živly, prvky a přírodou nás inspirovaly k přehodnocení významu kořenů. Co nás utváří? Kdo vlastně jsme? MUSCAT zná odpověď: jsme mozaika složená z lidí, které potkáváme, z míst, která navštěvujeme, ze zkušeností, které sbíráme. Naše kořeny jsou rozmanitý ekosystém, který se volně rozrůstá a vytváří nepravidelné spletě. Kde jsou ty vaše? Najdete je s námi!Prohlédněte si také