4 září 2018

MUSCAT LIFESTYLE: Byznys styl

MUSCAT LIFESTYLE: Byznys styl

Léto se nám tento rok ukázalo v celé své kráse a my si ho náramně užíváme. Milujeme období rozevlátých sukní, krátkých overalů, crop topů a romantických šatiček. Strašně nás taky baví nakupování nových kousků ve slevách. A zároveň už se porozhlížíme po hitech nadcházející sezóny.

 

Léto ale nejsou jenom párty pod širým nebem a vášnivá rande. Většina z nás musí i do práce, kde nechce vypadat o nic méně trendy. Jak se tedy obléct v létě do kanceláře? A jak s outfitem sladit brýle? Na to Vám s radostí odpovíme v tomto článku z cyklu Muscat Lifestyle.

 

Začněme od byznys stylu. Každé businesswoman doporučujeme, aby se zaměřila především na doplňky. Těmi oživíte i přísný a nudný dress code. I ve stejném oblečení tak můžete každý den udělat úplně jiný dojem. A nepotřebujete k tomu ani hromady oblečení. Inspirujte se naším letním byznys outfitem! V práci chcete vypadat nejen hezky, ale i elegantně. Proto…

 

Vsaďte neutrální barvy!

Ne, nemyslíme tím černou. Co třeba písková, odstíny šedé, hnědá, béžová… za nás ANO! Tyto barvy skvěle doplníte bílou a v takto sladěném outfitu můžete vyrazit nejen do práce, ale i na letní rande.

 

Prodyšné materiály

Prodyšné splývavé látky dnes najdete i v byznys stylu. Pokud je to jen trochu možné, doplňte svůj look pohodlnými sandály, např. zlatými jako na fotografiích. Podpatky, široké kalhoty a prodyšná košile jsou na letní den v práci jako dělané.

 

Doplňky

Jsou to především doplňky, díky kterým outfit udělá dojem, jaký si přejeme. Do toho našeho se hodí zlato. Obroučky BRUCE GOLD, jemný zlatý pásek nebo cvočky na kabelce. Jemné, elegantní a rozhodně ne nudné. K tomu jemný letní make-up a je hotovo!

Pracovní neznamená nudný

Pracovní styl už dávno neznamená beztvaré a nezajímavé oblečení. I na outfitu do práce se můžete vyblbnout. Barvy, zajímavé střihy a výrazné doplňky jsou povoleny. A jako vždy: Nezapomeňte být sama sebou. Jen outfit, ve kterém se cítíte pohodlně, Vám opravdu sluší!


Chcete si vyzkoušet brýle zdarma?

Víme, že brýle nelze vybírat bez důkladného zkoušení. Také víme, že na běhání po optikách nikdo nemá čas. Udělali jsme tedy krok vpřed a rozhodli jsme se dát našim klientům možnost vyzkoušet si brýle doma – 5 párů na celých 5 dní. Nic za to nechceme. Nemožné? V Muscatu jsou zázraky na denním pořádku 🙂Prohlédněte si také