28 května 2019

Nákup brýlí MUSCAT – krok za krokem

Nákup brýlí MUSCAT – krok za krokem

Jak si objednat brýle v MUSCAT se zárukou, že jste poskytli všechny potřebné parametry? Poskytne vám náš systém informace o chybějících údajích?

Přečtěte si naše krátké instrukce o nákupu brýlí v MUSCAT a ujistěte se, že vaše brýle budou ty vaše vysněné!

  1. Navštivte stránku muscat.cz a najděte si obroučky, které vás zajímají.
  2. Klikněte na miniaturu vybrané obroučky a uvidíte podrobnosti o modelu.
  3. Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na tlačítko „více o produktu“, zobrazí se vám zde všechny informace.
  4. Pokud chcete znát přesnou velikost obrouček, klikněte na tlačítko „vidět přesné rozměry“, přímo pod obrázkem obrouček.
  5. Pokud se rozhodnete pro nákup, přidejte obroučku do nákupního košíku. Zobrazí se vám nabídka, ze které si vyberete, jaký typ brýlí potřebujete – dioptrické brýle, dioptrické sluneční brýle nebo sluneční brýle
  6. Náš systém vás pak provede shrnutím nákupu a informacemi potřebnými k zadání objednávky. Můžete si registrací vytvořit účet a nahlédnout do procesu přípravy brýlí nebo objednat MUSCATy bez registrace.
  7. Můžete si vybrat, zda si přejete vyzvednout objednávku v našem showroomu nebo ji doručit zdarma kurýrem! Zde můžete také uvést, zda chcete fakturu nebo jen potvrzení.
  8. Dalším krokem je vložení dat z vašeho předpisu na brýle. Můžete nám poslat svou fotografii nebo oskenovat, ručně zadat hodnoty nebo zvolit možnost poslat hodnoty později. Pokud zadáváte hodnoty ručně, uvidíte, že náš systém vám zobrazí další funkce, které jsou určeny pro vaše jednotlivé parametry.
  9. Po vložení všech údajů budete přesměrováni na platební bránu. A je to hotovo!

Snadné, že? Podívejte se na muscat.cz!


Chcete si vyzkoušet brýle zdarma?

Víme, že brýle nelze vybírat bez důkladného zkoušení. Také víme, že na běhání po optikách nikdo nemá čas. Udělali jsme tedy krok vpřed a rozhodli jsme se dát našim klientům možnost vyzkoušet si brýle doma – 5 párů na celých 5 dní. Nic za to nechceme. Nemožné? V Muscatu jsou zázraky na denním pořádku 🙂Prohlédněte si také