5 června 2019

Nejžhavější modely brýlí pro jaro / léto 2019

Nejžhavější modely brýlí pro jaro / léto 2019

Na jaké modely byste měli vsadit tuto sezónu? Jaké jsou nejnovější trendy v optice? Jaké jsou naše nové modely, které zaujmou každého? Představujeme vám náš nejnovější průvodce stylem plný inspirací pro sezónu, takže se podívejte, co jsme připravili a vyzkoušejte si své oblíbené obroučky doma nebo v našem showroomu!

PORTER

Není to jen nový model MUSCATu, ale také nezapomenutelná obroučka. Zaujmou především v barevném provedení Red Havana, které bude skvěle vypadat jak v dioptrické, tak i sluneční verzi! Pokud dáváte přednost klasickému stylu, podívejte se na Porter Navy!

MARCO

Expresivní, stylový, přijatelný nejen v 80. letech! Pokud hledáte brýle s nosníky, tak se podívejte na náš kovový model MARCO. Je to unisex model, který se bude bude vhodným doplňkem k jakémukoliv outfitu. K dispozici ve čtyřech různých barevných provedeních, jako je například neotřelý Matt Black / Black Magic a nenápadný Gunmetal / Crystal.

ELLIS

Tento bestseller přichází v nové barvě každou sezónu. S jarní sezónou jsme představili následující z nich. ELLIS GINGER vás připraví na dovolenou. Tyto obroučky doplňují jakoukoli stylizaci a pracují úžasně s ohledem na letní slunce! Pokud hledáte trochu méně jemnosti a trochu více akce, podívejte se na hravou ELLIS RED HAVANA a nikdy se nebudete nudit!

BELOVA

Transparentnost nás pro tuto sezónu nenechává chladnými. Pokud hledáte diskrétní kouzlo, které si vás při bližším seznámení získá, zkuste to s BELOVA CHAMPAGNE GOLD. A pokud vás tato barevná kombinace neokouzlí, podívejte se na Belova Crystal Matt nebo Rose Water.

Je toho ještě více …

Dáváte přednost tomu jít proti trendům? Podívejte se, co vám nejlépe vyhovuje! Naši širokou nabídku brýlí najdete online a v našem pražském showroomu. Uvidíme se tam!

 


Chcete si vyzkoušet brýle zdarma?

Víme, že brýle nelze vybírat bez důkladného zkoušení. Také víme, že na běhání po optikách nikdo nemá čas. Udělali jsme tedy krok vpřed a rozhodli jsme se dát našim klientům možnost vyzkoušet si brýle doma – 5 párů na celých 5 dní. Nic za to nechceme. Nemožné? V Muscatu jsou zázraky na denním pořádku 🙂Prohlédněte si také