Ceník dioptrických brýlí

Indexy

1.6

Čočky s indexem 1.6 jsou tenčí a lehčí než standardní čočky (asi o 25-30%, záleží na zrakové vadě a tvaru zvolené obruby). S vložením takové sady jsou spojeny další náklady.

1.67

Můžeme také nabídnout zvýšení indexu, ze standardního 1.5 na zvýšený 1.67 - zde je rozdíl v tloušťce přibližně 35-40%, v závislosti na vadě a zvoleném tvaru rámečků.

1.74

Velmi lehká, velmi tenká, 100% blokuje škodlivé UV záření. Doporučeno pro osoby s vysokou korekcí zraku. Všechny čočky v těchto indexech jsou dodávány s pokročilými povrchovými úpravami - zpevňující, antireflexní, hydrofobní vrstvou a stále častěji i antistatickou vrstvou.

polarised brýle

Polarizační čočky eliminují oslepující odlesky světla odraženého od mokré silnice, vody, sněhu nebo kovového povrchu. Polarizované čočky snižují únavu očí při měnících se světelných podmínkách a zvyšují vizuální kontrast. Doporučují se sportovcům, řidičům a všem, kteří jsou citliví na ostré světlo. Tyto čočky se dodávají pouze v tónované verzi s plnými skly o síle 85 %.

tónované brýle

Klasické sluneční brýle jsou trvale zabarvené - do každého z našich obrub je možné vložit čočky libovolného zabarvení, libovolného typu zabarvení (plné nebo gradientní zabarvení) a libovolného stupně zabarvení. Možné je prakticky jakékoli uspořádání obrouček a čoček. Takové čočky mohou fungovat jako korekční i sluneční brýle. Všechny naše čočky, čiré i tónované, jsou vybaveny UV filtry, které chrání naše oči před škodlivým zářením.

Transitions

Jedná se o inteligentní sluneční čočky, které se přizpůsobují měnícím se světelným podmínkám. V závislosti na intenzitě světla se neuvěřitelnou rychlostí rozjasňují a ztmavují. Díky tomu můžete nosit brýle po celý den, aniž byste je museli měnit za sluneční brýle nebo naopak.