Kdo jsme?

MUSCAT

Optika a showroom na adrese Bělehradská 73 v Praze je moderním zázemím pro všechny Vaše oční potřeby. Nachází se pouze minutu pěšky od zastávky Bruselská a pouhých 5 minut od stanice metra I. P. Pavlova. Nabízíme široký výběr brýlí a kontaktních čoček, které splní vaše estetické i zdravotní požadavky. V našem prostorném showroomu si můžete v klidu vybrat ten správný model, který Vám bude skvěle sedět. Náš přátelský a kvalifikovaný personál Vám rád pomůže s výběrem, ať už hledáte elegantní módní brýle nebo specifické řešení pro vaše zrakové potřeby. Navštivte nás a získejte profesionální péči o své oči.

O ZNAČCE

MUSCAT je polská společnost. Zdůrazňujeme to na každém kroku, protože jsme na to hrdí. Historie značky se začala psát v roce 2016 ve varšavské čtvrti Mokotow. Díky odhodlání zakladatelů Pawla a Dawida dnes MUSCAT umožňuje #vidět více zákazníků po celém Polsku - i mimo něj! Dvanáct showroomů v zemi, jeden v České republice, plus internetový obchod. Vytváříme brýle s láskou - pro zdraví i pro módu. Dbáme na detaily. Vytváříme trendy. Chceme, aby vám každý rám pomohl napsat váš vlastní příběh.

NAŠE VÝROBKY

Brýle MUSCAT nejsou jen jedinečné korekční modely. Nabízíme individuální sluneční brýle s korekcí vady a zabarvením podle vašeho výběru; brýle s povrchovou úpravou Blue Block určené pro lidi pracující s elektronickými zařízeními; progresivní brýle a také fotochromatické brýle. Výrobky MUSCAT jsou k dispozici v desítkách možných filtrů, odstínů a sklonů, takže každý z našich zákazníků si může najít brýle pro sebe. Neexistuje varianta, kterou bychom nevytvořili speciálně pro vás.

VÝROBNÍ PROCES A MATERIÁLY

O náš výrobek pečujeme v každé fázi. Na začátku vymýšlíme a navrhujeme. Dohlížíme na výrobní proces, abychom pak každý model otestovali a vylepšili. Nakonec výrobek umístíme na pulty našich showroomů, abychom vám ukázali, jak důležitá je pro nás kvalita. Naše brýle vytváříme s vášní pro nejlepší materiály - obroučky jsou vyráběny z vysoce kvalitního acetalu a kvalitní kovové slitiny. Každý tvar je jedinečný - to zajišťuje unikátní, ruční zpracování. Spolupracujeme s předními světovými výrobci čoček, takže máte jistotu téměř dokonalých brýlí.

NAŠE HODNOTY

Věříme, že s každým podnikem musí jít ruku v ruce poslání. Naše cesta byla klikatá a hrbolatá, ale dovedla nás k našemu cíli - dnes vytváříme trendy a umožňujeme desetitisícům zákazníků #seemore. Jednáme ve vzájemné harmonii - výzvou naší doby je nejen poskytovat výrobky nejvyšší kvality, ale také pečovat o životní prostředí. Ve společnosti MUSCAT pravidelně zavádíme opatření, která vyvažují dopad našich výrobků na svět kolem nás. Používáme recyklované obaly, podporujeme REUSE a snižujeme naši uhlíkovou stopu. Dbáme na to, aby naše výrobky byly šetrné k životnímu prostředí.